Personální agentura Liberec

Personální agentura Liberec - HR Direct

V libereckém regionu působí naše personální agentura už desátým rokem. Naši klienti obsazují důležité pozice, zejména pozice středního a vyššího managementu, ale i pozice specialistů se znalostí angličtiny nebo němčiny. Mezi naše speciality patří obsazování pracovních pozic pro automotive, nezprostředkováváme žádné dělnické pozice.  

V Liberci a jeho okolí je dlouhodobě nedostatek kvalifikovaných pracovních sil, proto s naší personální společností dlouhodobě pracují zejména mezinárodní společnosti, které trvale poptávající nové kvalifikované zaměstnance především z důvodu expanze výrobních kapacit.

Zvažujete změnu pracovní pozice? (aktuální pracovní nabídky) 

Kontaktujte naši personální agenturu přes kontaktní formulář, kontaktovat Vás budeme pouze v případě aktuální pracovní nabídky, jinak Vaše CV bude s Vaším souhlasem v naší databázi připravené pro budoucí poptávku.

Uvítáme Vaší aktivitu ve věci reakci na inzerovanou pracovní pozici, a to i přesto, že jste CV aktuálně zaslali, nebo počítáte s tím, že CV je v databázi z předchozího období. Navzdory veškeré podpoře IT technologie, zůstáváme lidmi a nemůžeme vyloučit případnou chybu.  Neobávejte se nás s pozicí, která Vás zaujme znovu oslovit, ať už jste z Liberce, nebo chcete pracovat v Libereckém kraji.

Doporučujeme vždy reagovat na konkrétní nabídku, než obecně střílet naslepo. Nicméně nebráníme se zaslání CV tak jako tak, řadu pozic teprve připravujeme na zveřejnění, nebo je v diskrétním režimu, kdy si klient nepřeje pozici zveřejňovat.  Navíc pro každého kandidáta je dobré zjistit svoji aktuální cenu na trhu, která se každý půlrok mění.

Pokud jste dozráli k rozhodnutí k profesní změně, nebo cítíte potřebu zjistit situaci na trhu z hlediska pracovních možností, pak bychom mohli být tím pravým kontaktem pro Vás. Vážíme si důvěry, kterou nám projevují stovky kandidátů a desítky firem, které své odborníky vyhledávajív celém Libereckém kraji. Rádi budeme partnerem pro kariéru i pro Vás.

Personální agenturu zastupuje pro Liberec paní Mgr. Jaromíra Hušková

Kontakt personální agentury v Liberci

Mgr. Jaromíra Hušková

Tel: +420 723 673 339

e:mail: huskova@hrdirect.cz

Skype: hrdirect1

 Ing. Petra Semeráková

Tel: +420 725 033 442

e-mail: semerakova@hrdirect.cz

Skype:

Markéta Kloučková

Tel: +420 728 531 842

e-mail: klouckova@hrdirect.cz

Skype: hrdirect2

Naše personální agentura má rovněž zastoupení v regionech Nymburk, Jičín

Nabídka pracovních pozic z úřadu práce v Liberci

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443

Facebook